A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Openconf sistemi – Yardım

Bildiri sahipleri bildirilerini openconf sistemi üzerinden göndereceklerdir. Openconf sistemine openconf giriş linkinden girilir.  Link açıldığında aşağıdaki ekran gözükür.

openconf

Burada bildiri gönder tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.

openconf2

Bildiri başlığı girilir. Bildiriyi yazanların bilgileri doldurmalıdır. (Birden fazla yazar olabilir)

İrtibat Kurulacak yazar alanında, yazar seçilir. Konu alanında yazılacak bildirinin uygun olduğu yedi ana konu içinde uygun olan konu veya konular işaretlenir.  Buradaki seçimi doğru yapmak bildirinin doğru şekilde değerlendirilmesi açısından önemlidir.

Bildiri ile ilgili anahtar kelime yazılmalı ve bildiriyi çok kısa bir özeti (gönderilecek özet haricinde) birkaç satırla yazılması gereklidir.

Daha sonra şifre  belirlenmelidir. Bu şifre bildirinizi dosya olarak göndermek için veya/değişiklikler yapmak için gerekecektir.  

Yorumlar kısmına bildirinin özet iş yoksa tamamlanmış bildirimi olduğu bilgisi girilmesi önerilir. Daha sonra bildiri gönder e basılıp bildiri kayıt haline gelir .  Lütfen bildiri no  yu bir yere not ediniz.

openconf sistemine tekrar girilip dosya gönder linki seçilir.  Bu linkte kayıt altına aldığınız bildiri no ve şifrenizi girerek ekran açılır. Buradan bildiri yazım kurallarına uyulmuş haldeki  bildiri özeti veya bildirinin tamamı dosya tipi seçimine dikkat edilerek seçilip gönderilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.