A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

EEMKON2017 ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

EEMKON2017 için, şirket ve işyeri ziyaretlerimiz devam ediyor:

18 Temmuz 2017 günü, Oda reklam müdürü Münevver Çay ve kongre sekreteri Namık K. Cibaroğlu tarafından SESSAN Elektronik Seslendirme ve Işık Sistemleri San. Tc. Ltd. Şti. Genel Müdürü İzzet Taşkıran ziyaret edildi. EEMKON2015 kongresine yaptıkları destekleri nedeniyle plaket verilen Taşkıran, 2017 konresi için de desteklerinin devam edeceğini söyledi.


21 Temmuz 2017 günü EKOS GROUP yönetim kurulu başkanı Yiğit Akbaş ziyaret edildi. Ziyarete Oda reklam müdürü Münevver Çay ve EMO İstanbul şubesi müdürü Murat Gündüzay katıldı. Yiğit Akbaş’a kongremize yaptıkları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

25 Temmuz 2017 günü ise PESA Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Yavuz Şerbetçi ve şirket ortağı Murat Şerbetçi ile görüşüldü. Görüşmeye Oda Reklam müdürü Münevver Çay ve kongre sekreteri Namık K. Cibaroğlu katıldı. Yavuz ve Murat şerbetçi’ye desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Ve desteklerinin devam edeceğini söylediler.

 

2 yorumlar

  1. Gerçekten çok güzel bir bilgi paylaşımı olmuş tebrik etmek istedim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.