A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

EEMKON 2017 TEMMUZ AYI ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ

EEMKON 2017 Kongresi hazırlıkları kapsamında kurum ve kuruluşlara tanıtım ve destek isteği ziyaretleri yoğun olarak devam ediyor. EEMKON 2017 Düzenleme Kurulu ve Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Temmuz ayı içinde, Boğaziçi, Yıldız Teknik, Arel, Marmara ve Kültür üniversitelerine ziyaret yapıldı.

18 Temmuz 2017 günü Arel Üniversitesi`ne yapılan ziyarete Şubemizden YK Başkan Yardımcısı H. Ergun Doğru ve Şube Müdürü Murat Gündüzay katıldı. EEMKON 2017 çalışmalarının aktarıldığı görüşmede, Eylül ayı içinde üniversitede EMO tanıtımı yapılması konuşuldu. Görüşmeye üniversiteden Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Vekil Dekanı Prof. Dr. Ahmet Can, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Osman Yıldırım katıldılar.

Aynı içerikle;

12 Temmuz 2017 Çarşamba günü Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Bölümü`nden Prof. Dr. Galip Cansever ile (Görüşmeye, Namık Cibaroğlu, Hakkı Kaya Ocakaçan, F. Kemal Özoğuz ve H.Ergun Doğru katıldı),

13 Temmuz 2017 günü Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yasemin Kahya ile yapılan görüşmeye, Şubemizden Tayfin İşbilen, H. Kaya Ocakaçan, Namık K. Cibaroğlu katıldılar.

17 Temmuz 2017 Pazartesi günü Kültür Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Oruç Bilgiç ile Şubemizden Hakkı Kaya Ocakaçan, H. Ergun Doğru ve Namık K. Cibaroğlu görüştü.

19 Temmuz 2017 Çarşamba günü İTÜ de Prof. Dr. Salman Kurtulan ile (Şubemizden katılanlar: Namık K. Cibaroğlu ve Beyza Metin) görüşme gerçekleştirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.