A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

EEMKON 2017 OLARAK İZMİR’DEKİ ÜNİVERSİTELERİ ZİYARET ETTİK

EEMKON2017 Kongre hazırlıkları kapsamında, 20 Temmuz 2017 günü Şubemizden Tayfun İşbilen, H. Ergün Doğru ve Namık K. Cibaroğlu ile birlikte Aydın Adnan Menderes Elektrik/Elektronik Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Kalkan ve bölüm hocaları Doç. Dr. Olcay Üzengi Aktürk, Yrd. Doç. Dr. Mümtaz Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Atilla Dönük’le görüşmeler yapıldı. Aynı gün İzmir Yaşar Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölümü Başkanı Profesör. Dr. Mustafa Gündüzalp ve Yrd. Doç. Dr. Hacer Öztura görüşüldü. Görüşmeye, H. Ergun Doğru, Tayfun İşbilen ve Namık K. Cibaroğlu katıldı.

21 Temmuz 2017 günü sabah İzmir Ekonomi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Türkan ile görüşüldü. Bu görüşmeye,  Tayfun İşbilen, H. Ergun Doğru, Hakkı K. Ocakaçan ve Namık K. Cibaroğlu katıldı. Akabinde,  Ege Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mutlu Boztepe ve bölümdeki diğer yedi hoca ile toplantı yapıldı. EEMKON`un tanıtıldığı toplantıda üniversiteden destek istendi.

Aynı kişiler öğleden sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Sezai Taşkın ve Doç. Dr. Bülent Onat ile görüştü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.