A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Düzenleme Kurulu

TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

KONGRE, KURULTAY VE SEMPOZYUM DÜZENLEME YÖNERGESI’ne göre

“Düzenleme Kurulu” Etkinligin tüm sorumlulugunu alacak kurulu tanimlar.

Etkinlik Organlari, Görevleri, Yetki Ve Sorumluluklari
Madde 6-

a)  Etkinlik Düzenleme Kurulu
(1) Etkinlik Düzenleme Kurulu, OYK ve/veya SYK‘nin önerileri dogrultusunda Oda Bilim Kurulu üyeleri, Oda üyeleri ve/veya OYK/SYK‘nin önerdigi uzmanlardan olusur.
(2) Etkinlik Düzenleme Kurulu, Etkinlik Düzenleme Kurulu Baskani tarafindan toplantiya çagrilir. Nedeni ne olursa olsun üç toplantiya katilmayan, mazeretsiz olarak arka arkaya iki toplantiya katilmayan Etkinlik Düzenleme Kurulu Üyesinin üyeligi düzenleme kurulu karariyla düser.
(3) Etkinlik Düzenleme Kurulu OYK‘ya ve Oda adina etkinlik yürütücülügünü üstlenen SYK‘ya karsi sorumlu olarak çalisir. Etkinlik Düzenleme Kurulu‘nun görevi OYK karari ile baslar ve etkinligin düzenlenmesi sonrasi sonuç raporunun OYK‘ya sunulmasi ile sona erer. Bu süre etkinlik bitiminden itibaren en geç 30 gündür.
(4) Etkinlik Düzenleme Kurulu, etkinlige iliskin olarak belirleyecegi; amaç, kapsam, yer, düzenleme takvimi, Yürütme Kurulu, Danisma Kurulu, Destekleyen Kurum ve Kuruluslar, tahmini gelir-gider bütçesi, reklam ve sergi katilim sartnameleri ile taslak Etkinlik programini OYK onayina sunar.
(5) Etkinlik Düzenleme Kurulu, Etkinlikle ilgili tüm yazili ve basili materyalleri, resmi yazismalari, toplanti tutanaklarini, bütçe ve harcama bilgileriyle ilgili resmi belge ve kayitlari; kurullar, katilimci listelerini iletisim bilgileriyle birlikte bir sonraki Etkinlik Düzenleme Kurulu‘na aktarilmak üzere OYK veya SYK‘ya iletir.

OYK: Oda Yönetim Kurulu
SYK: Sube Yönetim Kurulu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.